Новости


1.11.2021

ШОКУЮЧІ НОВИНКИ ВІД UNIVERSAL AUDIO!

USB аудіоінтерфейси Volt

Для Mac, ПК, iPad і iPhone Volt забезпечує класичний студійний звук, з режимом Vintage Mic Preamp, компресором 76, програмним забезпеченням у комплекті та стильним дизайном UA

Universal Audio – провідний виробник професійного обладнання та програмного забезпечення для запису звуку, з гордістю представляє аудіоінтерфейси Volt. Маючи кращу якість звуку у своєму класі, режим вінтажного мікрофонного підсилювача, вбудований компресор 76 в моделях 76, і набір додаткового програмного забезпечення для запису і обробки аудіо, ці абсолютно нові USB-інтерфейси забезпечують класичний студійний звук на MacПКiPad, і для користувачів iPhone.

КЛАСИЧНИЙ СТУДІЙНИЙ ЗАПИС

Усі інтерфейси Universal Audio Volt мають режим Vintage Mic Preamp, натхненний мікрофонним/лінійним підсилювачем у ламповій консолі UA 610. Ексклюзивна для UA схема емуляції ламп Volt дозволяє користувачам отримати багатий, повний звук вокалу та інструментів.

Моделі Volt76 оснащені вбудованим компресором 76 – інноваційною аналоговою схемою, заснованою на культовій моделі UA 1176 – з простими у використанні пресетами, для додавання ясності та яскравості голосу, гітари та інших джерел звуку.

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В КОМПЛЕКТІ

Після реєстрації Volt користувачі можуть завантажити наступні програми для музичного продакшну, інструменти та комплекти модулів, що підключаються, від провідних світових брендів, через супутній додаток UA Connect.

 • Ableton Live Lite

 • Softube Marshall Plexi Classic Amp – віртуальний підсилювач, Softube Time & Tone Bundle – комплект з плагінів ділея (ехо), реверберації, дисторшн (перегруз) і мастер-процесора

 • Celemony Melodyne Essential – обробка голосу і інших звуків

 • Relab LX480 Essentials – ревербератор

 • Plugin Alliance – Ampeg SVT-VR Classic – вітруальний підсилювач, Brainworx bx_tuner – тюнер, Brainworx bx_masterdesk Classic – мастер-компресор

 • UJAM – Virtual Drummer DEEP – віртуальна драм-машина, Virtual Bassist DANDY – віртуальний бас

 • Spitfire – LABS – комплект віртуальних інструментів

ЛОВІТЬ НАТХНЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ СТИЛЬНОГО ДИЗАЙНУ

Завдяки простим аудіо підключенням, прямому моніторингу для запису без затримок, підключенню iPad/iPhone і міцній металевій конструкції, Volt піднімає будь-який виробничий простір або мобільну записуючу установку, включно зі стильним дизайном UA, що вже вважається класикою і ніколи не вийде з моди.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ VOLT:

 • Аудіоінтерфейси USB 2.0 з перетворенням звуку 24 біт/192 кГц, сумісні з Mac, ПК, iPad і iPhone;

 • Режим вінтажного мікрофонного підсилювача, для запису вокалу та інструментів, використовуючи схему класичного лампового підсилювача UA;

 • Вбудований компресор 76 додає ясність і міць голосу, гітарі та іншим джерелам, за допомогою аналогової схеми на основі UA1176;

 • Набір звукового програмного забезпечення, включно з AbletonMelodyneVirtual Drummer UJAMMarshallAmpeg та іншими;

 • Пакети Volt Studio містять Volt 2 або Volt 276, конденсаторний мікрофон з кабелем XLR і закриті навушники;

 • Шина USB з живленням від сумісних пристроїв*;

 • Фантомне живлення 48В для конденсаторних мікрофонів;

 • Прямий моніторинг для запису без затримок;

 • MIDI-з'єднання з 1 входом/1 виходом;

 • Кабель USB-C – USB-A в комплекті.

*Для Volt 476 потрібне зовнішнє джерело живлення Volt (входить у комплект).

 

 


29.10.2021

Gibson Generation Collection

Gibson - культовий американський гітарний бренд завершив нову еволюцію звуку акустичних інструментів що була задумана ще у 1964 році. Компанія презентує нову серію акустичних гітар – Generation, що бере своє коріння ще з 1964 року, та продовжує культову історію інновацій GibsonGibson Generation пропонує неперевершене звучання та абсолютно новий досвід для музиканта, що надасть можливість буквально почути себе по новому! 

Gibson Generation створюється вручну в місті Боузмен, у штаті Монтана, висококваліфікованими майстрами, що виробляють всі акустичні гітари GibsonІдея лінійки полягає в «свіжому погляді на класику». Generation складається з чотирьох моделей, G-00G-45G-Writer і G-200, оснащеними акустичним отворами Gibson Player Port на верхній частині корпусу.

Gibson Player Port - оригінальна технологія 1964 року, вдосконалена інженерами GibsonPlayer Port забезпечує воістину унікальний і захоплюючий звуковий досвід, що дозволяє музиканту чути себе більше в міру того, як це чує аудиторія. Player Port розташований на верньому плечі гітари, проходить всередину інструменту, де відтворює всю резонуючу міць акустичного звуку гітари. Вся серія Generation спроектована так, щоб забезпечити комфортність при грі на протязі тривалого часу.

Всі моделі Generation Collection оснащенні отвором Player Port, корпус інструментів виконаний з цільного горіху та доповнюється топом з цільної сітхинської ялини, гриф - махогані з накладкою з ебоні. G-200 і G-Writer оснащені звукознімачами LR Baggs Element Bronze. Окрім цього всі моделі мають бридж з ебоні, верхні поріжки зі штучного матеріалу TUSQ, фурнітуру Grover Mini Rotomatic.

Кожен інструмент серії Generation поставляється з фірмовими чохлами Gibson.

 


28.10.2021

НОВИНКА! НАДЗРУЧНИЙ ПАНТОГРАФ ВІД WARM AUDIO - WA-MBA!

Основні особливості мікрофонного тримача WARM AUDIO WA-MBA: Пантограф для бродкастингу преміумкласу, розроблений для професіоналів; Кріплення з легким захопленням дозволяють просто встановити мікрофон; Спеціальна внутрішня система, що дозволяє тримати кабель поза увагою аудиторії та під контролем; Різьба 3/8" і 5/8", сумісна з усім стандартними кріпленнями для мікрофона; Довжина становить 965 мм від верхньої частини настільного затискача до кріплення для мікрофона.

 

 

Новий професійний пантограф для бродкастингу WARM AUDIO WA-MBA додає останній штрих до вашого сетапу для трансляції або стрімінгу, дозволяючи правильно розташувати мікрофон для досягнення максимальної зручності та якості звуку. 

Завдяки внутрішній системі контролю кабелю та кріпленню з легким захопленням, ви отримуєте професійний зовнішній вигляд і характеристики, які так довго шукали.


 

Работает на ocStore
ДИЛЕРCКИЙ ПОРТАЛ © 2022